Miki-andjeo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miki-andjeo

Dobrodoshli na forum Milana Stankowica pod naziwom Miki-Andjeo... Njega su naprawile 3 najwatrenije krasiwe Newena,Maja i Imra... Registrujte se i obecawamo wam lud prowod
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Admin-Nevena

Ići dole 
+5
Martica
maja_milanceva krasiwa
Admin
Natasa93
Krasiva!
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 12:33 am

Aj wishe prestani da se*esh! Ja tebe ne pljujem po 4umima! Ti si pokwarena! Ja nisam mozhda lepo prebacila swe slike! I zabole me za tebe! I NISAM LJUBOMORNA! Lepo sam rekal da ti jawi da mi poshaljesh i te slike i da cu joj POSLATI! A ti se uwek prawish newinashce i swadjash me sa swima i owo si namerno napisala kako bi me swi zamrzeli, a zaprawo si ti pokwarena! Zabole me shta mislish o meni i dosta mi te je wishe i tebe i twojix gluposti!!!!!!!!! Mislish da cu sad da se prawdam...? Ja znam shta je istina i zabole me shta TI mislish!!! grrrrr grrrrr grrrrr grrrrr Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
*NiNy*

*NiNy*


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.05.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 11:47 am

eVo poShTo kaZHeSh da TE tO sHto ja OstaVljaM oVDe poRuQ,SVaDja sa OstALiMa,ondA cu TI sve poSLati na PM...
Nazad na vrh Ići dole
Martica

Martica


Broj poruka : 1209
Godina : 30
Lokacija : Nish
Datum upisa : 16.03.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 1:39 pm

Po ovim forumima nikad ne mozes znati sa kim imas posla... Rolling Eyes

Ps.Izinite sto se mesam....
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan.all-up.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 4:17 pm

Ma da, o5 sam aj kriwa!
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
maja_milanceva krasiwa

maja_milanceva krasiwa


Broj poruka : 140
Datum upisa : 23.02.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 5:52 pm

eeeee .. newena ja te jako volim i znas da si ti moja 1. i najbolja frendica sa svih 4uma.. ali nemoj uvek da sve stavis na sebe kao .. sad sam opet ja sve kriva .. za sve sto se ucini kriva sta 2 ali jedan malo vise .. jedan malo manje .. bolje da ste obe iskrene i da popricate malo jer se mi nyny ne cini losa osoba .. i jos jednom kazem bolje da se sve dogovorite jer bezveze da ti pljujes nyny po 4umima (ako je to istina) i da nyny prica ruzne stvari o tebi ..



wolim was ... a ti nyny dodji sta na 4um da te malo bolje upoznam jer mi se ne cinis losha


pusa ... nevena .. volim tee
Nazad na vrh Ići dole
Martica

Martica


Broj poruka : 1209
Godina : 30
Lokacija : Nish
Datum upisa : 16.03.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 6:10 pm

maja_milanceva krasiwa ::
eeeee .. newena ja te jako volim i znas da si ti moja 1. i najbolja frendica sa svih 4uma.. ali nemoj uvek da sve stavis na sebe kao .. sad sam opet ja sve kriva .. za sve sto se ucini kriva sta 2 ali jedan malo vise .. jedan malo manje .. bolje da ste obe iskrene i da popricate malo jer se mi nyny ne cini losa osoba .. i jos jednom kazem bolje da se sve dogovorite jer bezveze da ti pljujes nyny po 4umima (ako je to istina) i da nyny prica ruzne stvari o tebi ..



wolim was ... a ti nyny dodji sta na 4um da te malo bolje upoznam jer mi se ne cinis losha


pusa ... nevena .. volim tee


Slazem se u potpunosti..Svaka rec je na mestu....
Nazad na vrh Ići dole
http://dimabilan.all-up.com
*NiNy*

*NiNy*


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.05.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 9:26 pm

...sLaZhem Se i Ja sa VaMa...MiSlim da Je oVog PuTa NevENa MaLo viShe KrivA,jeR saM ja IpaK te SLikE poSLaLA...ALi neMA raZloGa za SvaDju,SaMo saM hTeLa da RASChiStim,jer iSpaDA da saM ja ta koJa niJe htELa da poSHaLje Slike...EtO to SHto vi kaZheTe,trEBA da poPriCHaMo,ja SAm NeVeNi sVe oBjasNila u PMu,a oNa Mi ne OdG....neMa veZe,aKo neCESh viShe zBog ovOga da PricHasH saMnoM,poSLe sVeGa sHto saM uChiNiLa za TEBe,ok,SaMo reCI,i neCu ti SMeTaTi visHe...MaJo,Ako imASh mSn moZheSH mi Ga poSlaTi na PM,pa da SE kuCkaMo da Se maLo viShe upoZnaMo.... Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 2:02 pm

Pa ja ne zhelim da se swadjam sa njom uopshte, al ona nishta ne mozhe lepo da rasprawi nego uwek stawi owako... ja swe shto imam kazem na PM!

MAYCHY I AJ TEBE BASH WOLIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
*NiNy*

*NiNy*


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.05.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 3:16 pm

....Ok...To SAm poGreShiLa,i ja UvEK pRiZNaM kaD je MoJa KRiViCa...za oVO Shto saM oVde sTaViLa jeSTe MojA...Eto...JeL oK saD?...Ni Ja ne ZHeLim da Se sVaDjaM,Ali oBjaSniLa saM Ti Sve LepO u PMu,a SAd kaD saM ti poSLala sVE na PM,ti NeceSh da oDg....eVo REci mi,JeL ne ZHeLiSh viShe niSHta da ImaSH saMnoM?Ne ZHeLiSh da sE drUZhiMo zBOg toGA?ETo RECi i ja Cu naPuSTiTI 4uM i EtO....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 8:42 pm

Ma nemam wremena sad da chitam pm jer ima dooooooooooooooooooooooosta da se chita...odg.cu ti wecheras kad lepo sednem i swe prochitam... OK? I nisam rekla da ne zhelim da imam nishta sa tobom................ A i ni ja ne zhelim da se swadjam...
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Sponsored content





Admin-Nevena - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admin-Nevena   Admin-Nevena - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Admin-Nevena
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Admin se izwinjawa...
» Admin was obaweshtawa...
» Moja tema. Admin~Newena...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miki-andjeo :: dobrodosli :: Krasiwe i Krasiwci-
Skoči na: