Miki-andjeo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miki-andjeo

Dobrodoshli na forum Milana Stankowica pod naziwom Miki-Andjeo... Njega su naprawile 3 najwatrenije krasiwe Newena,Maja i Imra... Registrujte se i obecawamo wam lud prowod
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Radmila Manojlowic...

Ići dole 
+4
D R A G I S A
I LOVE MILAN STANKOVIC
Imra
Admin
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
I LOVE MILAN STANKOVIC

I LOVE MILAN STANKOVIC


Broj poruka : 62
Godina : 30
Lokacija : Helsingborg,Svedska
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 7:48 pm

hvala za slike super su:)
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 7:52 pm

hot
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 8:08 pm

Blažena među pet finalista treće sezone “Zvezda Granda”, Radmila Manojlović nedavno je na krajnje skandalozan način okončala višegodišnju ljubavnu vezu.

NAKON MAKLJAŽE RADA OSTAVILA DEČKA!


U navode pojedinih medija da je odnos između Rade i Darka, njenog dečka i kolege s kragujevačkog Ekonomskog fakulteta, pun trzavica, ispada ljubomore i dramskih zapleta, nedavno su se uverili gosti čačanskog lokala “Baš bašta”. Naočigled nekoliko stotina ljudi, Darko se umalo fizički obračunao sa svojom devojkom. Do krvoprolića, srećom, nije došlo, ali je posledica incidenta – raskid trogodišnje veze!
Naime, “Zvezde Granda” nedavno su nastupale u Čačku, a pošto je to rodni grad Radinog dečka, on je došao da ih podrži. Posle prvog bloka pesama, folkerka se izdvojila sa svojim dragim, da bi posle samo nekoliko minuta on na sav glas počeo da viče na nju, nazivajući je najpogrdnijim imenima.
“Bilo je jezivo! Rada je plakala, a njega ni to nije sprečilo da je vuče i cima za ruku. Nisam sve tačno čula, ali nisu mi promakle pogrdne reči i uvrede kojima ju je čašćavao”, navodi devetnaestogodišnja Ana, koja se našla na licu mesta.
Videvši da se Rada našla u nebranom grožđu, Milan Stanković pritrčao joj je u pomoć, pokušavajući da smiri situaciju, ne sluteći da će i sam postati žrtva neartikulisanog dečka. Taman kada je Darko krenuo pesnicom na “malog plavog”, zaustavio ga je buljuk obezbeđenja “Baš bašte”. Pošto je nasrnuo i na “gorile”, momci su se fizički obračunali s njim, u makljaži mu polomili nos i tako krvavog ga izbacili iz lokala, posle čega je, po rečima našeg izvora, završio u Urgentnom centru.
“Tačno je da je obezbeđenje moralo fizički da se obračuna s Radmilinim momkom i da su ga izbacili iz diskoteke. Ljudi su došli da se provedu i slušaju 'Zvezde Granda', a ne da gledaju svađu i tuču”, kaže Željko, vlasnik lokala u kojem je izbio incident.
Iako nam razlog svađe nije poznat, nije isključeno da je Darko načuo čaršijske priče po kojima je njegova devojka u paralelnoj vezi s kolegom Milanom Stankovićem. Navodno, mladi “grandovci” na jednom nastupu su se čak i ljubili, pa je verovatno to bila inicijalna kapisla za takav brutalni napad. Oni koji su upućeni u estradna dešavanja znaju da to nije prvi put da su se Rada i njen dečko posvađali na javnom mestu, a jednom je i producent “Zvezda Granda” Saša Jakšić Žika morao da interveniše, te je budućeg ekonomistu isterao sa snimanja “Grand šoua” u Košutnjaku.
“Istina je da Darko i ja više nismo zajedno, a ostalo ne bih da komentarišem. Smatram da imam pravo da privatni život sačuvam samo za sebe”, izjavila je kratko Radmila povodom najnovijeg skandala čiji je akter.
Bilo kako bilo, izgleda da je Darkov ispad u Čačku bio kap koja je prelila čašu, zbog čega je Rada, na sreću pripadnika jačeg pola, odlučno i zauvek stavila tačku na njihovu trogodišnju romansu. Momci, napred, Rada je ponovo slobodna!
Radmila Manojlowic... - Page 2 T_1hhh10m_e3d3b0b
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 8:16 pm

REKLA SAM DA JE ISTINA I NISTE WEROWALI!
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 8:19 pm

ZNATE LI KOLIKO MI JE DRAGO SHTO JE DOBIO BATINE! DA SE MIKIJU NESHTO DESILO OTISHLA BIX OWOM MAGARU NA WRATA I JB.MU MATER!!!!!!!!!! NEBI ON PROSHAO DOBRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :batine: pushach BESAN!
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 8:21 pm

Heh...Kada bi ga ti uhvatila,ne bi se dobro proveo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 8:22 pm

UBILA BIX GA! MAJMUN! SRECA NJEGOWA SHTO SAM OTIHLA KUCI INACHE DA SAM TO WIDELA...... KO ZNA SHTA BI BILO SA NJIM!!! grrrrr grrrrr grrrrr
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 3:30 pm

Radmila Manojlowic... - Page 2 41wx2

“VELIKA LJUBAV JE PRERASLA U VELIKO MUČENJE!”

Kako smo pisali u prošlom broju, najintrigantnija učesnica treće sezone “Zvezda Granda” ostavila je dečka nakon što su se, po ko zna koji put, verbalno (a umalo i fizički) sukobili na javnom mestu. Kako su sočne uvrede, kojima je pred nekoliko stotina radoznalih gostiju čačanskog kluba “Baš bašta” čašćavao svoju dragu, pretile da prerastu u udarce, reagovalo je obezbeđenje, pa je Radin dečko završio u Urgentnom centru s polomljenim nosom.
“Nemam snage da pričam o toj večeri, shvatite me... Darko i ja smo raskinuli pre nekoliko nedelja, rane su sveže i još uvek užasno bole. Ne osećam se dobro”, vidno potresena počinje Rada priču o svom emotivnom životu.
Da li je ljubomora zaista bila uzrok vaših, sve učestalijih sukoba?
U situaciji u kojoj smo se Darko i ja našli, uprkos svim naporima, vezu je bilo zaista teško održati. Nas dvoje smo do “Zvezda Granda” po čitav dan bili zajedno, a onda, odjednom, ja više nisam imala vremena za njega. Ljubomora se javila kao logična posledica novih okolnosti, moj život se preko noći potpuno promenio. Uprkos snažnoj ljubavi, javili su se nesigurnost i nepoverenje, koji su i doveli do raskida. Naš odnos je poslednjih meseci prerastao u pravo mučenje.
Kažu da se Darko nije libio ni od fizičkih obračuna s tobom.
To nije istina. Nakon vašeg teksta o našoj svađi u Čačku, jedne dnevne novine su se nadovezale na priču “bonus informacijama”. Zamislite kako je mom ocu bilo kad je pročitao da me je Darko pretukao! Kakav god da je, nikada nije digao ruku na mene.
Naš novinar je bio svedok vaše žučne rasprave na snimanju emisije “Grand šou”, kada je čak i tvoj producent Žika morao da reaguje i udalji Darka sa snimanja.
Ne bih to nazvala žučnom svađom, pre najobičnijom raspravom.
Zbog čega ste se najčešće sukobljavali?
Iskreno, nas dvoje nikada nismo imali konkretan problem. Uglavnom su to bile sitne čarke. Da se ne lažemo, ne znam nijedan par, koji se, s vremena na vreme, ne zakači oko neke bezvezne, banalne stvari. Opet ponavljam, donekle razumem Darka. Evo, trenutno imam toliko obaveza da već drugu nedelju zaredom ne stižem da odem kod svojih. Srce me boli kad mi od oca stigne SMS da mu nedostajem, kad me pita kad ću doći... Veoma sam emotivna i nostalgična, iako možda ne delujem tako. Darka sam mnogo volela, a kad nekog voliš, imaš potrebu da ga viđaš svakodnevno. Međutim, obaveze su mi to sve manje dozvoljavale, pa sam sve češće osećala nervozu i nemoć. Odjednom, to mi je postala svakodnevica i raskid je bio neminovan. Kako smo imali sve manje vremena jedno za drugo, udaljili smo se i ohladili.
Čini se da vam je veza nekoliko meseci bila na staklenim nogama?
Da, poslednjih meseci je bilo toplo-hladno.
Zašto si krila dečka?
Ne bih rekla da sam ga krila. Čim sam postala popularna, priznala sam da sam u vezi, ali nisam osećala potrebu da s publikom delim intimne detalje. Razlikujem se od onih javnih ličnosti koje organizuju slikanje sa dečkom, ekskluzivno otkrivaju pikanterije svog života i daju "ljubavne ispovesti"... S druge strane, ni Darko nije želeo da se eksponira.
Postoji li mogućnost da se pomirite?
Mislim da ne postoji. Mada, ko zna... Totalno sam sluđena, u glavi mi je opšta konfuzija. Nisam načisto sa emocijama - pomešani su ljubav, bes, bol... Ma, prava španska serija! Postavi mi ovo pitanje za tri, četiri meseca, kada se sve slegne, kad budem hladne glave. U ovom trenutku mislim da od pomirenja nema ništa.
Šta je s pričom da si u paralelnoj vezi s kolegom Milanom Stankovićem?
...(smeh) To uopšte ne bih komentarisala - nepojmljivo je i neverovatno!
Svedoci tvrde da ste se na jednom nastupu čak i ljubili?
Da, ljubili smo se na bini (smeh)... Milan i ja smo veoma bliski prijatelji, slobodno mogu reći najbolji, pa je, pretpostavljam, neko iz tog našeg prisnog, podvlačim prijateljskog, odnosa izveo pogrešan zaključak.
Kome plačeš na ramenu nakon raskida?
Frizerki i prijateljici Bucki. Ona mi je veliki oslonac u kriznim situacijama. Od prošlog leta do danas prešle smo put od klasičnih saradnica do veoma bliskih prijateljica. Hvala joj što je uz mene bila u veoma teškim, kritičnim situacijama.
Kako zamišljaš idealnu vezu?
Uzajamno i bezrezervno razumevanje postulat je svake stabilne veze i meni je mnogo bitnije od same ljubavi. Sve ostalo je u drugom planu, može se promeniti, nadograditi... Materijalista nikada nisam bila, pa mi ništa ne znači finansijsko stanje partnera. Čak i ako on nije situiran, trudićemo se da zajedničkim snagama obezbedimo pristojan zajednički život. Ukratko, idealnu vezu zamišljam kao jedan lep, nežan i rasterećen odnos dvoje ljudi.
Kakvog muškarca priželjkuješ pored sebe?
Zvuči kao fraza, ali fizički izgled mi je zaista najmanje važan. Istini za volju, ne bi bilo loše da je partner viši od mene, jer sam ja visoka, a volim da nosim i štikle, pa da ne izgledamo smešno kao par. Ne privlače me dosadni i usporeni muškarci. Dečko iz mojih snova mora da ima dobru dušu, da bude duhovit, da uvek pronađe način da me nasmeje... Ipak, najvažnije je da mi veruje, da ne bude sumnjičav i, naravno, da me voli.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 8:02 pm

Natasa93 ::
Radmila Manojlowic... - Page 2 41wx2

“VELIKA LJUBAV JE PRERASLA U VELIKO MUČENJE!”

Kako smo pisali u prošlom broju, najintrigantnija učesnica treće sezone “Zvezda Granda” ostavila je dečka nakon što su se, po ko zna koji put, verbalno (a umalo i fizički) sukobili na javnom mestu. Kako su sočne uvrede, kojima je pred nekoliko stotina radoznalih gostiju čačanskog kluba “Baš bašta” čašćavao svoju dragu, pretile da prerastu u udarce, reagovalo je obezbeđenje, pa je Radin dečko završio u Urgentnom centru s polomljenim nosom.
“Nemam snage da pričam o toj večeri, shvatite me... Darko i ja smo raskinuli pre nekoliko nedelja, rane su sveže i još uvek užasno bole. Ne osećam se dobro”, vidno potresena počinje Rada priču o svom emotivnom životu.
Da li je ljubomora zaista bila uzrok vaših, sve učestalijih sukoba?
U situaciji u kojoj smo se Darko i ja našli, uprkos svim naporima, vezu je bilo zaista teško održati. Nas dvoje smo do “Zvezda Granda” po čitav dan bili zajedno, a onda, odjednom, ja više nisam imala vremena za njega. Ljubomora se javila kao logična posledica novih okolnosti, moj život se preko noći potpuno promenio. Uprkos snažnoj ljubavi, javili su se nesigurnost i nepoverenje, koji su i doveli do raskida. Naš odnos je poslednjih meseci prerastao u pravo mučenje.
Kažu da se Darko nije libio ni od fizičkih obračuna s tobom.
To nije istina. Nakon vašeg teksta o našoj svađi u Čačku, jedne dnevne novine su se nadovezale na priču “bonus informacijama”. Zamislite kako je mom ocu bilo kad je pročitao da me je Darko pretukao! Kakav god da je, nikada nije digao ruku na mene.
Naš novinar je bio svedok vaše žučne rasprave na snimanju emisije “Grand šou”, kada je čak i tvoj producent Žika morao da reaguje i udalji Darka sa snimanja.
Ne bih to nazvala žučnom svađom, pre najobičnijom raspravom.
Zbog čega ste se najčešće sukobljavali?
Iskreno, nas dvoje nikada nismo imali konkretan problem. Uglavnom su to bile sitne čarke. Da se ne lažemo, ne znam nijedan par, koji se, s vremena na vreme, ne zakači oko neke bezvezne, banalne stvari. Opet ponavljam, donekle razumem Darka. Evo, trenutno imam toliko obaveza da već drugu nedelju zaredom ne stižem da odem kod svojih. Srce me boli kad mi od oca stigne SMS da mu nedostajem, kad me pita kad ću doći... Veoma sam emotivna i nostalgična, iako možda ne delujem tako. Darka sam mnogo volela, a kad nekog voliš, imaš potrebu da ga viđaš svakodnevno. Međutim, obaveze su mi to sve manje dozvoljavale, pa sam sve češće osećala nervozu i nemoć. Odjednom, to mi je postala svakodnevica i raskid je bio neminovan. Kako smo imali sve manje vremena jedno za drugo, udaljili smo se i ohladili.
Čini se da vam je veza nekoliko meseci bila na staklenim nogama?
Da, poslednjih meseci je bilo toplo-hladno.
Zašto si krila dečka?
Ne bih rekla da sam ga krila. Čim sam postala popularna, priznala sam da sam u vezi, ali nisam osećala potrebu da s publikom delim intimne detalje. Razlikujem se od onih javnih ličnosti koje organizuju slikanje sa dečkom, ekskluzivno otkrivaju pikanterije svog života i daju "ljubavne ispovesti"... S druge strane, ni Darko nije želeo da se eksponira.
Postoji li mogućnost da se pomirite?
Mislim da ne postoji. Mada, ko zna... Totalno sam sluđena, u glavi mi je opšta konfuzija. Nisam načisto sa emocijama - pomešani su ljubav, bes, bol... Ma, prava španska serija! Postavi mi ovo pitanje za tri, četiri meseca, kada se sve slegne, kad budem hladne glave. U ovom trenutku mislim da od pomirenja nema ništa.
Šta je s pričom da si u paralelnoj vezi s kolegom Milanom Stankovićem?
...(smeh) To uopšte ne bih komentarisala - nepojmljivo je i neverovatno!
Svedoci tvrde da ste se na jednom nastupu čak i ljubili?
Da, ljubili smo se na bini (smeh)... Milan i ja smo veoma bliski prijatelji, slobodno mogu reći najbolji, pa je, pretpostavljam, neko iz tog našeg prisnog, podvlačim prijateljskog, odnosa izveo pogrešan zaključak.
Kome plačeš na ramenu nakon raskida?
Frizerki i prijateljici Bucki. Ona mi je veliki oslonac u kriznim situacijama. Od prošlog leta do danas prešle smo put od klasičnih saradnica do veoma bliskih prijateljica. Hvala joj što je uz mene bila u veoma teškim, kritičnim situacijama.
Kako zamišljaš idealnu vezu?
Uzajamno i bezrezervno razumevanje postulat je svake stabilne veze i meni je mnogo bitnije od same ljubavi. Sve ostalo je u drugom planu, može se promeniti, nadograditi... Materijalista nikada nisam bila, pa mi ništa ne znači finansijsko stanje partnera. Čak i ako on nije situiran, trudićemo se da zajedničkim snagama obezbedimo pristojan zajednički život. Ukratko, idealnu vezu zamišljam kao jedan lep, nežan i rasterećen odnos dvoje ljudi.
Kakvog muškarca priželjkuješ pored sebe?
Zvuči kao fraza, ali fizički izgled mi je zaista najmanje važan. Istini za volju, ne bi bilo loše da je partner viši od mene, jer sam ja visoka, a volim da nosim i štikle, pa da ne izgledamo smešno kao par. Ne privlače me dosadni i usporeni muškarci. Dečko iz mojih snova mora da ima dobru dušu, da bude duhovit, da uvek pronađe način da me nasmeje... Ipak, najvažnije je da mi veruje, da ne bude sumnjičav i, naravno, da me voli.
Tnx!
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 12:36 pm

Nema na cemu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 4:30 pm

Ee Radin dechko kazhe da su njix dwoje josh zajedno nego je to mala swadja! XaxA!
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 5:04 pm

RADA U GRAND LICITACIJI:

SNIMAK

DOWNLOAD
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 5:06 pm

Natasa93 ::
RADA U GRAND LICITACIJI:

SNIMAK

DOWNLOAD
TNX! tnx
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 5:08 pm

Nema na cemu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 6:28 pm

Natasa93 ::
Nema na cemu!!!
OK! A ona xoce li imati solo koncerte? 100% xoce...
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
*NiNy*

*NiNy*


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.05.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 8:11 pm

Admin ::
Natasa93 ::
Nema na cemu!!!
OK! A ona xoce li imati solo koncerte? 100% xoce...
naravno da hoce,vec je drzhala par solo koncerata.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 8:33 pm

Nema na cemu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 8:52 pm

*NiNy* ::
Admin ::
Natasa93 ::
Nema na cemu!!!
OK! A ona xoce li imati solo koncerte? 100% xoce...
naravno da hoce,vec je drzhala par solo koncerata.... Wink
E dobro je... A xoce li dolaziti u Chachak? A Milan?
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
*NiNy*

*NiNy*


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.05.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 1:00 pm

Admin ::
*NiNy* ::
Admin ::
Natasa93 ::
Nema na cemu!!!
OK! A ona xoce li imati solo koncerte? 100% xoce...
naravno da hoce,vec je drzhala par solo koncerata.... Wink
E dobro je... A xoce li dolaziti u Chachak? A Milan?
...pa josh uvek se ne zna nishta...ako dolazi,ja naravno dolazim... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 1:11 pm

*NiNy* ::
Admin ::
*NiNy* ::
Admin ::
Natasa93 ::
Nema na cemu!!!
OK! A ona xoce li imati solo koncerte? 100% xoce...
naravno da hoce,vec je drzhala par solo koncerata.... Wink
E dobro je... A xoce li dolaziti u Chachak? A Milan?
...pa josh uvek se ne zna nishta...ako dolazi,ja naravno dolazim... Wink
Daj Bozhe da Miki dolazi u Chachak! Onda cu ga wideti josh jednom, a i tebe! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
*NiNy*

*NiNy*


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.05.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 10:15 pm

Admin ::
*NiNy* ::
Admin ::
*NiNy* ::
Admin ::
Natasa93 ::
Nema na cemu!!!
OK! A ona xoce li imati solo koncerte? 100% xoce...
naravno da hoce,vec je drzhala par solo koncerata.... Wink
E dobro je... A xoce li dolaziti u Chachak? A Milan?
...pa josh uvek se ne zna nishta...ako dolazi,ja naravno dolazim... Wink
Daj Bozhe da Miki dolazi u Chachak! Onda cu ga wideti josh jednom, a i tebe! cheers cheers cheers
hehe...da,ali da ne idemo :off topic: Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 4059
Godina : 29
Lokacija : Srbija/Chachak
Datum upisa : 20.02.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 27, 2008 6:08 pm

*NiNy* ::
Admin ::
*NiNy* ::
Admin ::
*NiNy* ::
Admin ::
Natasa93 ::
Nema na cemu!!!
OK! A ona xoce li imati solo koncerte? 100% xoce...
naravno da hoce,vec je drzhala par solo koncerata.... Wink
E dobro je... A xoce li dolaziti u Chachak? A Milan?
...pa josh uvek se ne zna nishta...ako dolazi,ja naravno dolazim... Wink
Daj Bozhe da Miki dolazi u Chachak! Onda cu ga wideti josh jednom, a i tebe! cheers cheers cheers
hehe...da,ali da ne idemo :off topic: Wink
Da ne dolazi owde pa ja bix zapalila swe iz chachka shto ga nisu zwali!
Nazad na vrh Ići dole
https://miki.serbianforum.info
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 7:54 pm

NA TAŠU SAM SHVATILA KOLIKO ME LjUDI VOLE
Rada Manojlović, drugoplasirani finalista “Zvezda Granda”, na pragu slave

Radmila Manojlowic... - Page 2 3k2-Radmil
Pevačici Radmili Manojlović, iz sela Četereže kraj Požarevca, za dlaku je izmakla titula nove zvezde Granda na završnoj priredbi na stadionu “Tašmajdan”. Ipak, Rada nije razočarala mnogobrojne fanove. Sjajno je otpevala četiri pesme, ponašala se kao da je godinama na sceni i opravdala plasman u super finale. Kada je Saša Popović pročitao ime pobednika, na Radinom licu nije bilo ni grča, suza, ni razočaranja. Činilo se da su njeni obožavaoci to podneli teže nego ona.

Ova dvadesetdvogodišnja devojka već pet godina se bavi pevanjem. Na poziv jednog gospodina iz KUD-a «Lipar», koji je osnovao svoj bend, postala je pevačica. Nakon što su za dva meseca uvežbali repertoar od šezdeset pesama, nastupali su pola godine, a potom ju je otac uzeo pod svoje. Danas Rada zna preko dve hiljade pesama i jedina je iz grupe novih zvezda Granda koja može da se pohvali da joj je skoro svaki vikend radan.

Osim što odlično peva, Rada je i ozbiljan student. Kao odličan maturant srednje ekonomske škole u Žabarima bila je u odabranom društvu među 150 najboljih maturanata u zemlji i tim povodom ugošćena je na Belom dvoru. Iako pretenduje da postane estradna umetnica, Rada ne odustaje od učenja. Uskoro bi trebalo da upiše treću godinu na ekonomskom fakultetu.

Svojom najvećom manom smatra to što je skromna i iskrena, i to joj se, kaže, “hiljadu puta obilo o glavu”. Kao vrlinu izdvaja upornost. Pre četiri godine učestvovala je u izboru za prve zvezde Granda, ali nije ušla u finale. Za drugu sezonu nije se prijavila zbog gubitka majka. Međutim, ovaj treći put odveo je u finale i učinio da postane miljenica milionskog auditorijuma.

U početku, međutim, nije bilo tako. Jednom prilikom priznala je da se kao devojka sa sela oseća inferiorno u odnosu na takmičare iz većih sredina koji imaju svoje fan klubove, koji već rade za njih, i od tada broj glasova i podrške naglo joj se povećao. Tome su doprinele i pohvale naših poznatih ličnosti, poput Cecine, koja je izjavila da joj se najviše dopada Rada od svih kandidata i da navija za nju, a novinar Aleksandar Jovanović u jednoj emisiji obratio joj se rečima: “Bilo bi me sramota da sa tobom razgovaram sedeći. Ti si čudo koje već sada nema konkurenciju na estradi”, dok ju je Aca Lukas pohvalio da je jedino ona napredovala tokom takmičenja.

U slobodno vreme Rada, otkriva nam, najradije ne bi radila ništa, a kada ne peva odmah se hvata za knjigu i uči.

Pitamo je da li je položila statistiku, poslednji ispit iz druge godine koji je spremala na moru?

- Samo meni može da se desi da zakažu ispit na dan finala. Užas! Prvo sam imala problem sa profesorkom jer su je izbacili sa fakulteta, pa nisam mogla da položem ispit. Sada me strefilo ovo, ali nadam se da ću taj ispit
položiti u oktobarskom roku.

Kako si proživela finalno takmičenje? Kakvi su ti utisci?
- Još se nisam opasuljila, nisam svesna šta mi se dogodilo, sve mi deluje nestvarno. Ne mogu da verujem da se na kraju vodila borba između mene i Duleta. Još sam u šoku.

Znaš li da je bila mala razlika između tebe i Dušana?
- Ne znam. Nisu nam rekli ko je koliko dobio glasova, ali sada kad znam moram priznati da mi je krivo. Mislim da je u toj poslednjoj rundi odlučivala sreća.

Ipak, postigla si veliki uspeh
...
- Najdraže mi je to što sam tek na Tašu shvatila koliko me ljudi vole. Sada sve zavisi od pesme koju sam snimila, a mislim da imam velike šanse.

Kakva je pesma?
- Upravo idem da je čujem. Kada sam je snimala imala sam grubu matricu, ritam bez aranžmana. Nadam se da finalna verzija dobro zvuči.

U kom je fazonu?

- U Cecinom. Nešto puput balade “Gore od ljubavi”, ali u malo bržem ritmu. Tekst i muziku napisao je Braja, a aranžman je uradio Dejan Abadić. Molim Boga da pesma dobro prođe kod publike, a verujem da hoće jer se lako pamti i dobro se prima. Još nismo odlučili kako će se zvati, ali pošto u refrenu ima jedan deo “Nikada više takve ljubavi i takve izdaje” pretpostavljam da ćemo je tako krstiti. U svakom slučaju, Braja će doneti konačan sud.

Kako su te dočekali sugrađani posle finala?
- Nakon koncerta odmah sam krenula kući i stigla oko pola pet izjutra, pošto je ispred Taša bila velika gužva, pa od obožavalaca nismo mogli da izađemo. Super su me dočekali moji, ali nisam mnogo vremena provela sa njima. Ma, nisam se pošteno ni odmorila.

Šta ti kažu ljudi na ulici?

- Trebalo je ti da pobediš (smeh). Svi mi čestitaju i kažu: “Nema veze što je Dule pobedio. Ti si za nas moralni pobednik”.

Na licu ti se nije videlo da si razočarana?

- To je zato što nisam bila svesna koliko sam bila blizu pobede. Veruješ li da tek sada, kada se sve završilo, shvatam, čoveče, koliko sam bila blizu. U finalu je bila totalna ludnica i nisam mogla da držim sve pod kontrolom – iz kruga u krug glasanje, trka da se presvučem, ponovo pevam i nisam imala ni vremena da shvatim da idem dalje. Imala sam velike šanse, ali na kraju je pobedio Dule, i svaka mu čast jer fenomelano peva. Zadovoljna sam i drugim mestom, jer i to je veliki uspeh.

Kako će se dalje odvijati tvoja karijera? Jesi li potpisala ugovor sa Grandom?

- Svi mi koji smo ušli u top dvanaest potpisali smo ugovor, i sa pesmama koje smo snimili uskoro ćemo se predstaviti publici. Ako pesma postane hit i Saša uvidi da mu je neko dobar za posao, sigurno će ga zadržati, kao što je iz druge grupe zadržao Jadranku Barjaktarević. Nadam se da će mene, pored pobednika, zadržati.

Mnogi se slažu da si na finalu izgledala lepo i atraktivno. Da li se i privatno oblačiš kao na sceni?
- Neee. Volim haljine, ali nemam prilike da se tako oblačim. Na nastupima se to podrazumeva, jer želim da izgledam lepo. Privatno sam opuštena, ne izlazim iz šortsića, minića, trenerki i farmerica.
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 7:59 pm

Radmila Manojlowic... - Page 2 Rnb-000029
Radmila Manojlowic... - Page 2 Ysc-000030
Radmila Manojlowic... - Page 2 7iu-000031
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 589
Godina : 30
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 16.03.2008

Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 8:03 pm

Radmila Manojlowic... - Page 2 861-Pink-PRadmila Manojlowic... - Page 2 Um7-Pink-P
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Radmila Manojlowic... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radmila Manojlowic...   Radmila Manojlowic... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Radmila Manojlowic...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miki-andjeo :: Poznate licnosti :: Ostale zvezde granda-
Skoči na: